top of page

MUTFAK

Ürünlerimizin sadece çok az bir kısmını internet sitemizden sizlerin beğenisine sunmaktayız. Çok daha fazlasını konsept mağazamıza gelerek her biri özenle hazırlanmış teşhirlerimizin içinde dolaşarak, dokunarak inceleyebilirsiniz. Mimarlarımız tarafından özgün tarzlarda hazırlanmış banyo ve mutfak bölümlerini canlı olarak deneyimlemenizi istiyoruz. Hayallerinizdeki yaşam alanlarına sahip olmak için bize uğramadan karar vermeyin.

MAGNIFICO

Ahşapsan tasarımcıları müşterilerimizin hayal mutfağını yarattı.

Ölçülü zerafet ve dengelenmiş albeni ile lüks bir mutfak.

Ödün vermeyen klasik…

SELENE

Ahşabın sıcaklığı, yatay çizgileri ile mutfakta genişlik ve ferahlık hissi verirken, açık üniteleri ile bütünleşiyor. Modern çizgilerle entegre kulplar Selene’nin vazgeçilmezleridir.

Maksimum işlevselliği sağlayan yenilikçi özelliklerin mükemmel uyumu.

VINTAGE BLACK

Şiir ve anılar arasında… Kullanılan malzemenin kalitesiyle, lakenin kusursuz güzelliği, modeli işlevsellik ve klasizm arasına koyuyor.

Zamansız ve tartışmasız Siyah zerafeti.

PRESSO

Geleneksel görünümünde de çağdaş fonksiyonların tamamı hayat buluyor. Kiler mekanizmalar, çekilerek açılan tel sepetler, çekmece içi aksesuarların tamamı natürel dokusuyla mükemmel bir biçimde bütünleniyor.

INTEGRA

En akılcı foksiyonlarıyla beraber, duygularınızı da temsil edecek şekilde tasarlanmıştır. Lüks bir modern mutfaktan beklediğiniz tüm eşsiz detaylara sahiptir.

CLASSICA

Yapısındaki özeni ve detayları keşfettikçe ,değerini daha iyi anlayacağınız özel bir mutfak.

İnce bir işçiliği tüm zarafetiyle yaşamınıza yansıtan Classica zarif ayrıntılarıyla mutfaklara sıcaklık katıyor.

Hammaddesini doğadan alan; teknoloji ve el ustalığının estetik buluşmasıyla üretilen Classica, gözde mekanlar için ideal bir tasarım.

LOGGIA

Country tarzın detaylarındaki gizem, masif tezgah kombinasyonu ile Loggia şık ve sadeliğin sembolü haline geliyor. Farklı renk alternatifleri ve kombinasyonları ile sıcacık mutfaklar sizleri bekliyor.

bottom of page