top of page

HAKKIMIZDA 

KIRCALI markası 1947'de babamız Durmuş KIRCALI'nin Türkiyenin ilk boya markasının ilk bayilerinden biri olarak Çorlu'da sektöre girmiştir. İlerleyen yıllarda çeşitli boya markalarinin ve inşaat malzemeleri markalarınin temsilciliğini yapmiştir.İkinci kuşak olarak 1990 yilinda inşaat sektörüne yine önde gelen bir seramik markasının bayiliğini alarak girdik.

 

Geçen süreç içerisinde;

-1997 yilinda, şehir merkezinde 300 m2'lik mağaza

-2000 yılında, Tekirdağ yolu 4. Km'de 3000 m2'lik depo 300 m2 lik mağaza

-2009 yılında borsa meydanda 300 m2'lik mağaza

-2011 yilinda Çetin Emeç Bulvarinda 1000 m2 Trakya Bölgesinin en büyük seramik mağzamızı açtik Bu merkezlerimizde Çorlu ve Trakya halkina hizmet vermekteyiz.

MARKALARIMIZ
Çanakkale Seramik Çorlu
Kalebodur Çorlu
Kalekim Çorlu
Kale Çorlu
İthal seramik çorlu
ithal seramik çorlu
Kaliteli Hizmet Anlayışımız

 

1947 yilinda babamiz Durmuş KIRCALI ile başlayan KIRCALI markası dünden bugüne sürekli hedef yükselterek gelişerek yol almıştır. işletmelerin ilkelerle yaşadığını ilkelerle geliştiğini aile ve şirket kültürümüz olarak benimsedik. Ticari ahlak, doğruluk ve tecrübelerimizi akademik bilgilerimizle bütünleştirdik. 'Ne yaparsaniz yapin, hep en iyilerle çalışın' öğüdü bize daima yol aldıran prensiplerimizden biri oldu. Çorlu ve Trakya halkına hizmet ederken titizliği ve doğruluğu gözeterek yolumuza devam etmekteyiz. işbirliği yaptığımız firmaların kaliteden kaynaklanan prestijleri gücümüze güç katmaktadır.

 

 

Günümüzde...

Bu anlayış ile şu anda Türkiye'nin ilk , en iyi ve sektörün lider markası olan KALE SERAMİK ve AHŞAPSAN MUTFAK markalarının Çorlu'daki tek ana bayileri olarak Çorlu ve Trakya halkına hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Ahşapsan Mutfak Çorlu
Banyo mobilyası çorlu
Yapı kimyasalları çorlu
Smeg ankastre çoru
Granitstone tezgah çorlu
ankastre çorlu
Silestone tezgah çorlu
çimstone tezgh çorlu
elleci evye çorlu
dekton çorlu
falmec çorlu
neolith tezgah çorlu
shock çorlu
bottom of page